Finančné služby

Pomôžeme Vám získať finančné prostriedky na:


kúpa Vašej
nehnuteľnosti

výstavba
nehnuteľnosti

rekonštrukcia
nehnuteľnosti

vysporiadanie
manželov

prehodnotenie
poskytnutých úverov

prevod členských
práv a povinností

Pomôžeme Vám získať finančné prostriedky

Našim klientom poskytujeme poradenstvo, ktorým pomôžeme vybrať ten správny produkt, ktorý vyhovuje jeho situácii a požiadavkám. Zakladateľka realitnej kancelárie má za sebou 20–ročné bankové skúsenosti. Vieme, čo banka vyžaduje.

Navrhneme Vám najvhodnejší spôsob financovania

Našim cieľom je, aby ste úver na kúpu nehnuteľnosti získali čo najjednoduchšie a najrýchlejšie a samozrejme za čo najvýhodnejších podmienok!
Máte záujem o financovanie? Kontaktujte nás.

EUR

ROKOV

%

Mám záujem

EUR

Ako to robíme?

pomôžeme Vám vybrať najvhodnejší úverový produkt, či kombináciu úverových produktov s ohľadom na Vaše možnosti a potreby,

spolupracujeme so všetkými slovenskými bankami,

vysvetlíme Vám celý postup hypotekárneho procesu,

všetky „papierovačky“ vybavíme za Vás,

odporučíme Vám vhodného znalca za účelom vypracovania znaleckého posudku pri zakladanej nehnuteľnosti,

dozeráme na celý proces schvaľovania Vášho úveru, komunikujeme s bankou,

vybavíme kataster - zavkladovanie záložných zmlúv na katastri,

zabezpečíme pre Vás poistenie nehnuteľnosti a vinkuláciu poistenia v prospech banky,

sprostredkujeme Vám poistenie úveru, šité na mieru,

zabezpečíme Vám hypotekárny  úver  aj v prípade, že nekupujete nehnuteľnosť priamo od nás,

neúčtujeme si žiadne poplatky, táto služba je pre Vás ZADARMO!

Napíšte nám

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.